Cerca nel blog

venerdì 10 marzo 2017

Znaki wam wszystkim zostaną ukazane oraz wydarzą się cuda

Znaki wam wszystkim zostaną ukazane oraz wydarzą się cuda

Załaduj kopię Znaki wam wszystkim zostaną ukazane oraz wydarzą się cuda :
wtorek, 5 marca 2013, godz. 15.30
Moja wielce umiłowana córko, oby nikt nie przeoczył zmian, które wybuchną na całym świecie, gdyż wszystko, co w Księdze Objawienia jest przepowiedziane, będzie miało miejsce. Wiele z tych wydarzeń będzie się różnić się od tego, w jaki sposób ludzie interpretują tajemnice, które zostały ujawnione Janowi Ewangeliście. A jednak nabiorą one sensu, kiedy dostrzeżecie w nich to, czym one są.
Skomplikowany, ale starannie opracowany plan antychrysta został sprytnie zredagowany przy udziale wielu ludzi, włącznie z politykami światowej sławy, którym do chwili obecnej nie udało się rozpoznać zła, jakie w tym planie jest zawarte.
W różnych państwach zostały założone liczne ośrodki, skąd planowane jest podporządkowanie sobie wielu krajów. Ich działania zostały jednak przyhamowane za sprawą modlitw dusz wybranych oraz tych z was, którzy odmawiają Moje Krucjaty Modlitwy.
Wasze modlitwy zawsze będą słyszane w Niebie, musicie więc nadal żarliwie się modlić, aby złagodzić tę szkodliwą działalność bestii, która nigdy nie zwycięży tej bitwy o dusze, ponieważ jej dni są policzone.
Nie jest Moim pragnieniem, aby was zastraszyć, lecz aby was przygotować. Obecnie udzielam specjalnych mocy i łask tym wszystkim, którzy spełniają Moje życzenie, aby odmawiać Krucjaty Modlitwy. Znaki wam wszystkim zostaną ukazane oraz wydarzą się cuda.
Będzie wzbierała w was Moja Moc, podczas gdy będę was wiódł Moją Ścieżką ku ocaleniu ludzkości.
Wasz Jezus

Nessun commento:

Posta un commento